loader img loader img
V A S K O

Земля та нерухомість

Земля та нерухомість

Земля є обмеженим ресурсом, що зумовлює високий рівень регуляції правовідносин, пов'язаних з її оборотом та використанням. В той же час, цей ресурс в тому чи іншому ступені використовуються у вкрай широкому колі приватних та комерційних відносин. Сільське господарство, житлова та комерційна забудова, розміщення об'єктів виробничої та транспортної інфраструктури, видобування корисних копалин – всі ці сфери діяльності мають враховувати правовий режим використання землі.

Глибокі професійні знання з правового регулювання земельних відносин та нерухомості протягом п'ятнадцятирічної практики дозволили нам успішно реалізувати десятки масштабних проектів в сільськогосподарському секторі, будівництві, управлінні комерційною нерухомістю, рекреаційною та транспортною інфраструктурою. Нашою особливістю є розуміння бізнес логіки та комерційної складової кожного проекту. Саме тому наші поради та консультації завжди надаються з урахуванням практичних потреб Клієнта.  

Обираючи Адвокатську фірму "Васько" в якості свого юридичного радника, Ви отримаєте висококваліфіковану допомогу з наступних питань:

Юридичний аудит земельних банків та об'єктів нерухомості;

Структурування інвестицій та визначення обсягів капіталовкладень;

Купівля та відчуження всіх типів нерухомості;

Організація спільного підприємства із залученням зарубіжних та українських інвесторів для операцій з землею та іншими об'єктами нерухомості;

Управління нерухомістю (експлуатація та обслуговування нерухомості; угоди між власниками та операторами бізнесу, наприклад, готель, ресторан, ТРЦ тощо);

Комплексні договори оренди всіх типів нерухомості;

Розв'язання спорів, включаючи звільнення від обтяжень, звернення стягнення на предмет іпотеки;

Розробка і впровадження комплексних індивідуалізованих рішень із захисту від недружніх захоплень (антирейдерські заходи), тощо.

Замовити послугу