loader img loader img
V A S K O

Вирішення спорів

Вирішення спорів

Судовий спір чи розв'язання суперечок в міжнародному арбітражі як правило не є профільним видом діяльності для господарюючих суб'єктів. Саме тому, будь-який конфлікт завжди буде пов'язаний з необхідністю перенаправлення ресурсів від основної діяльності.

В той же час спір дуже часто розвивається динамічно і саме тут виникає ризик допущення критичної з точки зору ресурсів помилки – вибору "не того" адвоката. Ми розуміємо, що потреба клієнта полягає в отриманні практичного результату у прогнозований термін. Наша особливість, крім власне знання процесу, полягає в розумінні його суті, а також у вмінні співставити суть процесу з практичною потребою клієнта.

Насправді, перемога здобувається ще до початку битви. Саме тому, в першу чергу ми завжди приділяємо увагу детальному аналізу ситуації, всіх обставин конфлікту, комерційної суті бізнесу клієнта. Лише після цього ми пропонуємо клієнту доцільні і цілком практичні індивідуальні стратегії захисту.

Разом до Успіху через прогнозований результат.

За понад п'ятнадцять років практики ми здобули успішний та унікальний досвід у вирішенні вкрай широкого кола спорів як за предметом, так і за типом задіяних суб'єктів. Саме тому сьогодні ми готові пропонувати свої послуги з розв'язання наступних категорій суперечок:

Інвестиційні спори;

Комплексні мультиюрисдикційні спори;

Корпоративні спори;

Податкові та митні спори;

Спори у сфері страхування;

Спори у сфері цінних паперів та ринків капіталу;

Трудові спори, включаючи мультиюрисдикційні трудові спори;

Спори у сфері інтелектуальної власності;

Визнання та виконання в Україні рішень міжнародних арбітражів, а також визнання та виконання в Україні рішень іноземних судів;

Досудове врегулювання спору, в тому числі шляхом організації та проведення переговорів;

Приватизаційні спори.

Замовити послугу

Деякі проекти: