loader img loader img
V A S K O

Корпоративне право

Корпоративне право

Корпорація є унікальним винаходом сучасної цивілізації. Дієвому і в той же час розсудливому бізнесмену корпорація дозволяє з одного боку індивідуалізувати власну інвестицію, а з іншого боку відокремити пов'язані з такою інвестицією ризики від особистих активів інвестора та від його інших проектів. Фактично кількість створюваних інвестором самостійних суб'єктів є необмеженою.

Поряд із цим створення тих чи інших корпоративних структур подекуди пов'язано з втратою оперативного контролю над ресурсами відповідних корпорацій. Накопичений Адвокатською фірмою "Васько" за понад п'ятнадцять років практики досвід в різних галузях права дозволяє нам пропонувати індивідуалізовані корпоративні структури, які максимально відповідають актуальним потребам клієнта в контексті власне корпоративного права, а також податкових, судових, шлюбно-сімейних, трудових та інших пов'язаних практичних аспектів.

Тримаючи руку на пульсі змін в українському законодавстві, які відбуваються перманентно, а також постійно аналізуючи актуальні міжнародні тренди корпоративного управління, деофшоризації, зняття завіси корпоративної реєстрації (veil of incorporation), ми готові запропонувати абсолютно індивідуальні комплаєнс програми, а також індивідуальне корпоративне структурування бізнесу.

Наші напрацювання вже довели свою ефективність у самому широкому колі індустрій, включаючи агросектор, банки, професійних учасників ринку капіталу, нафто- і газовидобувну промисловість, ІТ, промислове виробництво, виробництво напоїв і продуктів харчування, рітейл, девелопмент, управління комерційною нерухомістю, тощо.

Саме тому, ми готові запропонувати наступні послуги в галузі корпоративного права:

Реєстрація бізнесу;

Реорганізація та ліквідація бізнесу;

Створення оптимальної корпоративної структури бізнесу;

Створення оптимальної податкової структури бізнесу;

Розробка та впровадження комплаєнс програм;

Розробка і впровадження індивідуальних рішень з корпоративного контролю;

Розробка і впровадження комплексних заходів проти недружніх поглинань (антирейдерські заходи);

Юридичний аудит існуючих структур клієнта;

Юридичний аудит корпоративних структур для цілей злиття та поглинання;

Врегулювання питань правонаступництва та спадкування бізнесу.

Замовити послугу