loader img loader img
V A S K O

Комерційне Право

Комерційне Право

Угода є одним з ключових інструментів, за допомогою якого бізнес досягає очікуваних результатів в своїх проектах. Саме угода дозволяє надати конкретної форми взаємним зобов'язанням її учасників, а також детально визначити комерційні очікування кожного учасника від реалізації угоди. 

В своїй роботі ми завжди виходимо з того, що угода є інструментом в руках бізнесу. Такий інструмент стане ефективним знаряддям здобуття успіху лише тоді, коли він повністю відповідає прагненням сторін. Саме тому організацію договірної роботи ми в першу чергу базуємо на глибинному аналізі кінцевої комерційної мети в контексті усталеної бізнес практики та існуючого у відповідній юрисдикції правопорядку. Працюючи в тісній кооперації між собою, наші спеціалісти в своїй роботі враховують напрацювання Фірми з усіх відповідних напрямків, включаючи податки, розв'язання спорів, конкурентне право, тощо.

Адвокатська фірма "Васько" за понад п'ятнадцять років практики здобула стабільну репутацію експерта в галузі міжнародної торгівлі та комерційного права. Наші фахівці мають значний досвід підготовки та реалізації як міжнародних торгових угод, так і всіх типів угод за правом України.

Серед іншого, Адвокатська фірма "Васько" пропонує наступні послуги:

Правове структурування експортно-імпортних операцій;

Підготовка міжнародних торгових контрактів;

Оптимізація митних платежів для міжнародних договорів;

Консультації з питань українського митного регулювання;

Супроводження всіх етапів переговорного процесу;

Розробка індивідуальних майстер-договорів;

Розробка структури дистрибуції та роздрібної торгівлі.

Замовити послугу