loader img loader img
V A S K O

Медицина та фармацевтика

Медицина та фармацевтика

Медицина та фармацевтика традиційно відносяться до галузей, регулювання яких здійснюється надзвичайно великою кількістю нормативно-правових актів. Триваюче реформування фармацевтичної та медичної галузей вимагають від юристів не лише знання поточного законодавства, але й гнучкості в оперативному вивченні змін у регулюванні, розуміння національних та міжнародних трендів. 

Адвокатська фірма "Васько" має успішний досвід юридичного консультування фармацевтичних та медичних компаній із різних спірних питань. Адвокатами Фірми накопичено всебічний досвід та глибокі знання специфіки цієї індустрії, що дозволяє нам пропонувати Клієнтам зважені та інтегровані рішення, які враховують інтереси та бізнес цілі клієнтів. Ми здійснюємо юридичний супровід кожного етапу створення, виробництва та маркетингу фармацевтичної продукції, починаючи від клінічних випробувань і закінчуючи отриманням патенту.

Напрацювання інших практик Адвокатської фірми "Васько" надає можливість консультувати клієнтів щодо регуляторних питань і питань інтелектуальної власності, фінансів, злиттів і поглинань, відповідальності за якість продукції, а також надає правничу допомогу у зв'язку з судовим захистом.

Адвокатська фірма "Васько" пропонує своїм клієнтам наступні послуги:

Комплаєнс аудит фармацевтичного та медичного бізнесу;

Правничий супровід клінічних випробувань та патентних процедур;

Судовий захист в спорах з суб'єктами приватного та публічного права;

Створення, придбання, продаж, реорганізація, реструктуризація фармацевтичного та медичного бізнесу;

Податкове та корпоративне структурування;

Розробка майстер-договорів;

Правнича допомога в сфері антимонопольного та конкурентного права;

Замовити послугу