loader img loader img
V A S K O

Ключові Професіонали

Вадим Васько

Вадим Васько спеціалізується на банках і фінансовому секторі, корпоративних питаннях, трудовому праві, оподаткуванні, інвестиціях, міжнародному арбітражі і вирішенні спорів. До заснування Адвокатської фірми Васько, Вадим Васько працював в Бейкер і Маккензі, одній з найбільших міжнародних юридичних фірм світу. Протягом приблизно чотирьох років практики у вказаній фірмі Вадим Васько спеціалізувався у банківському секторі, фінансах, міжнародному розв’язанні спорів, банкрутстві та реорганізаціях, нерухомості та податках. До приєднання до міжнародної юридичної фірми Вадим займався приватною практикою. У 1994 році Вадим Васько закінчив з відзнакою Національну Юридичну Академію імені Ярослава Мудрого у Харкові. У 1995 році Вадим Васько успішно пройшов однорічний міжнародний курс Англійського та Європейського права Британського Центру Англійського та Європейського права Кембріджського Університету (Англія) в Університеті Варшави, Польща. У 1996 році Вадим Васько успішно одержав ступінь Магістра Права (LLM) у Коледжі Королеви Марії та Уестфілд, Університет Лондона. Вадим Васько приймає активну участь ділових та правових брифінгах, публікує власні статті з юридичних та бізнес проблем у провідних Українських юридичних виданнях. Вадим Васько володіє українською, російською, англійською та польською мовами. Вадим Васько має свідоцтво на зайняття адвокатською діяльністю в Україні.

Відправити Email
Vcard

Григорій Жовнеренко

Григорій Жовнеренко спеціалізується на господарському та цивільному судочинстві, міжнародному арбітражі та розв’язанні спорів, банках, цивільно-правових та корпоративних питаннях, інвестиціях і контрактах. До приєднання до Адвокатської фірми ВАСЬКО Григорій працював помічником судді в одному з господарських судів України, займаючись одночасно питаннями систематизації судової практики та всебічного аналізу проблемних питань процесуального законодавства. У 2006 році Григорій Жовнеренко закінчив Одеську Національну Юридичну Академію в Одесі. У 2014 році Григорій Жовнеренко успішно одержав ступінь Магістра Права (LLM) в галузі міжнародного розв’язання спорів в Університеті Королеви Марії Університету Лондона та Університетському Коледжі Лондона, Університет Лондона. Григорій Жовнеренко приймає активну участь у науково-практичних конференціях та публікує власні статті з критичних питань процесуального права та міжнародного розв’язання спорів у провідних українських наукових та публіцистичних виданнях. Григорій Жовнеренко володіє українською, російською та англійською мовами. Григорій Жовнеренко має свідоцтво про права зайняття адвокатською діяльністю в Україні.

Відправити Email
Vcard

Сергій Макарчук

Сергій Макарчук спеціалізується на корпоративних питаннях, структурованих продуктах в галузі цінних паперів, інвестуванні в цінні папери, а також розв’язанні пов’язаних із цінними паперами спорах. Сергій є одним з провідних експертів на українському ринку цінних паперів. До приєднання до Адвокатської Фірми ВАСЬКО Сергій Макарчук був провідним спеціалістом в Правовому Департаменті центрального апарату Національної Комісії з цінних паперів і фондового ринку. У 2011 році Сергій Макарчук з відзнакою закінчив Національний Юридичну Академію імені Ярослава Мудрого у Харкові. Сергій Макарчук приймає активну участь у інвестиційних брифінгах. Сергій Макарчук володіє українською, російською та англійською мовами. Сергій Макарчук має свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю в Україні.

Відправити Email
Vcard

Яна Скотинюк

Яна Скотинюк спеціалізується на банках та фінансовому секторі, трудовому праві, оподаткуванні, вирішенні господарських, цивільних, адміністративних спорів. У 2007 році Яна Скотинюк закінчила з відзнакою Київський національний університет імені Тараса Шевченка. У 2010 році Яна Скотинюк закінчила аспірантуру в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Яна Скотинюк приймає активну участь у правових брифінгах, семінарах, конференціях, публікує власні статті з юридичної проблематики у провідних Українських юридичних виданнях. Яна Скотинюк володіє українською, російською, англійською мовами. Яна Скотинюк має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Відправити Email
Vcard