loader img loader img
V A S K O

Про компанію

Історія створення компанії

Наша компанія була створена у кінці 2001 року як Васько і Назарчук. Оскільки один з наших засновників пан Ігор Назарчук як провідний експерт у галузі цінних паперів в Україні приєднався до Національної Комісії з Цінних Паперів та Фондового Ринку в якості Члена Комісії, у 2015 році внаслідок ребредингу ми змінили свою назву на Адвокатська Фірма ВАСЬКО.

Адвокатська фірма "ВАСЬКО"
сьогодні

Будучи членом Американської Торгової Палати в Україні та Європейської Бізнес Асоціації понад десятиліття, сьогодні Адвокатська фірма ВАСЬКО є провідною Українською юридичною фірмою. Ми володіємо всебічними знаннями в сфері банківської справи та фінансів, регулювання ринку цінних паперів, інвестицій, оподаткування, злиття і поглинання, розв’язання спорів в судовому порядку та за допомогою арбітражу, трудового права, захисту інтелектуальної власності, нерухомості та будівництва, інших галузей, включаючи інформаційні технології та передачу технологій, фармацевтику, природні ресурси тощо.

Професіоналізм команди

З огляду на глибинне розуміння потреб наших Клієнтів унікальний досвід та експертиза юристів ВАСЬКО дозволяють нам розробляти та пропонувати рішення «під-ключ» широкому колу Клієнтів, включаючи транснаціональні компанії та банки, державні установи, інвестиційні фонди, іноземні представництва в Україні. Рухаючись разом до успіху, ми працюємо над кожним проектом виключно в інтересах Клієнта.

Наші послуги загалом сфокусовані на:

Інвесторах

яким необхідно структурувати власні інвестиції в Україну, а також дотримуватись місцевого законодавства, забезпечувати коректну поведінку в умовах українського бізнес середовища з урахуванням ментальних відмінностей, а також ділових звичаїв, що склалися в Україні.

Українському бізнесі

Ми також консультуємо український бізнес, включаючи банки, інвестиційні компанії, ІТ стартапи в процесі їх успішного підкорення західних ринків.

Всебічній правовій допомозі

Адвокатська фірма ВАСЬКО надає всебічну правову допомогу та юридичні консультації з питань податкового планування, правого захисту та вирішення спорів, міграційного та трудового права, корпоративного структурування та управління, договірного права, збереження фактичного контролю над місцевими активами.

Оскільки наші КЛЮЧОВІ ПРОФЕСІОНАЛИ мають західну освіту, ми добре розуміємо потреби західного бізнесу, а також ментальні відмінності, з яким він може зіткнутися в Україні.

Наші особливості

Індивідуальне рішення

Нашою особливістю є спроможність забезпечити наших Клієнтів індивідуальними комплексними рішеннями всебічними в тій мірі, що забезпечить бізнесу можливість сконцентруватися на основній діяльності замість вирішення спорів.

Всесторонній підхід

В ситуаціях, коли уникнути спору неможливо, наш великий досвід успішно реалізованих проектів дозволяє пропонувати найефективнішу правову допомогу та способи захисту.

Досвід

Наш досвід та експертиза можуть бути оцінені в розділі.

Портфоліо

Розумний гонорар

Вартість послуг зазвичай визначається за принципом погодинної оплати. Розмір ставок оплати визначається індивідуально в залежності від типу та обсягу юридичних послуг, а також задіяних спеціалістів.

Наша політика також допускає можливість оплати фіксованих гонорарів в тих випадках, коли мова іде про регулярне обслуговування (передплачені з дисконтом години роботи на місяць), або коли мова іде про пакетні послуги, щодо яких можна визначити обсяг затрачених ресурсів. Зазвичай, така політика може застосовуватись у заздалегідь погоджених проектах і не застосовується при вирішенні спорів.

Після попереднього авансування зазвичай рахунки на оплату юридичних послуг виставляються щомісячно.